درباره ما

سال ۱۳۹۷ بود که سایت "فهرست مرگ" با آدرس اینترنتیdeathlist.ir فعالیت خود را آغاز نمود. چندی بعد شعار زیر به عنوان سرلوحه ی کار سایت قرار گرفت:
« آنچه به آن می اندیشیم "مرگ" نیست؛ بلکه ما به "زندگی" می اندیشیم. یاد درگذشتگان را گرامی می داریم و به یاد خواهیم داشت که از فرصت کوتاه زندگی به خوبی استفاده کنیم.»

چند نکته در مورد این سایت:

الف- سایت حاضر بر اساس دغدغه های شخصی ایجاد شده است. در حال حاضر به صورت انفرادی اداره می شود و پشتیبانی فنی و محتوایی آن توسط شخص حقیقی صورت می گیرد.
ب- نوع فعالیت سایت متفاوت از خبرگزاری ها است. بنابراین سعی می شود اطلاعات پس از اعلام توسط منابع رسمی درج شوند و تاخیر در ثبت اطلاعات کاملا پذیرفته شده است.
پ- هیچ نوع نگاه پالایش کننده ی خاصی برای ثبت افراد و مشاهیر وجود ندارد. این کار فارغ از اعتقادات مذهبی، اندیشه های سیاسی، جنسیت، قومیت و هرگونه شاخصه ی متمایز کننده ی دیگر صورت می گیرد، چرا که تمامی این افراد دیار فانی را ترک گفته اند.
ت- با توجه به موارد فوق این امکان وجود دارد که شما اطلاعات یک فرد (مشهور) خاص را در سایت پیدا نکنید، پس می توانید با ارسال یک ایمیل به آدرسی که در انتهای همین صفحه درج شده است، موضوع را اطلاع دهید.
ث- چنانچه هر گونه نظر، انتقاد و پیشنهاد در مورد فعالیت سایت داشتید می توانید با ارسال یک ایمیل به آدرسی که در انتهای همین صفحه درج شده است، مطالب خود را بیان نمایید.

سپاس

ایمیل جهت برقراری ارتباط: info@deathlist.ir