محمدعلی رمضانی دستک


اطلاعات شناسنامه ای

تاریخ تولد: ۱۳۴۲
تاریخ وفات: ۱۳۹۸/۱۲/۰۹
محل وفات: بیمارستان قائم (عج)، رشت، گیلان، ایران
محل دفن:


دلیل شهرت

مسئول حکومتی

منتخب مردم آستانه اشرفیه در یازدهمین دوره انتخابات مجلس، فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر کل تعاون استان گیلان، دستیار ویژه و مسئول دفتر استاندار از سوابق مدیریتی وی بود

علت وفات

بیماری

آنفلوآنزا شدید و عفونت ریوی ناشی از جراحات دوران دفاع مقدس

توضیحات و جزئیات بیشتر

محمد علی رمضانی دستک، متولد ۱۳۴۲ بود که در سوابق خود سمت هایی چون فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر کل تعاون استان گیلان، دستیار ویژه و مسئول دفتر استاندار را دارا بود. محمد علی رمضانی که در انتخابات مجلس یازدهم موفق شده بود با کسب ۱۳ هزار و ۹۴۸ رأی به عنوان منتخب مردم آستانه اشرفیه در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شناخته شود،
محمدعلی رمضانی دستک ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ با علاِیم سرماخرودگی به بیمارستان کوثر مراجعه و به علت حاد شدن شرایط جسمانی و مشکلات ریوی به بیمارستان پارس رشت مراجعه و چند روز در آنجا بستری شد. وی سپس با مناسب شدن نسبی شرایط جسمانی ۳۰ بهمن در آخرین روز تبلیغات انتخابات مجلس شورای اسلامی در جوار ملکوتی حرم مطهر حضرت سلطان سید جلال الدین اشرف در جمع مردم سخنرانی و همان شب دوباره با وخیم شدن حال خود به بیمارستان قائم (عج) رشت و در بخش مراقیت‌های ویژه بستری شده و علیرغم تلاش بسیار تیم پزشکی ایشان به دلیل آنفلوآنزا شدید و مشکلات ریوی دعوت حق را لبیک گفت.


نقل قول ها و پیام های مرتبط

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و اناالیه راجعون

درگذشت جناب آقای دکتر محمدعلی رمضانی دستک، منتخب مردم شریف آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی موجب تاسف و تاثر گردید.
ایشان از جانبازان سرافراز دوران دفاع مقدس بودند و توانستند در انتخابات دوم اسفند با کسب اکثریت آرا به عنوان منتخب مردم به مجلس شورای اسلامی راه یابند.
ضمن عرض تسلیت این ضایعه به مردم بزرگوار آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر، خانواده معزز و سایر وابستگان محترم، از درگاه خداوند متعال برای آن فقید سعید، رحمت واسعه و تعالی درجات و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت می‌کنم.

علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی